آموزش توتال

منتظر آموزش های جدید باشید!

آموزش های ما همیشه در حال تکمیل، بیشتر و بهتر شدن هستند. با ما همراه باشید تا هر روز از آموزش های رایگان جدید فارسی استفاده کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا آموزش های جدید مارا از دست ندهید:
به کانال آموزش 365 بپیوندید

آموزش توتال

آموزش توتال - آموزش توتال استیشن لایکا ts06 plus- فیلم آموزش توتال استیشن - آموزش نقشه برداری با دوربین توتال pdf

جهت خرید و مشاوره رایگان پکیج جهل ساعته دوربین های لایکا و سندینگ با مدرس این دوره ها مهندس محمد جواد رضوان طلب به شماره 09156494839 در تماس باشید.

آموزش کامل فارسی دوربین توتال استیشن لایکا 407 - دانلود رایگان کتاب آموزش گام به گام توتال استیشن لایکافیلم آموزش کامل فارسی دوربین توتال استیشن لایکا 407 - آموزش دوربین توتال استیشن سندینگ - آموزش تصویری توتال استیشن لایکاآموزش برنامه استفرار با انتقال ارتفاع در Captivate آموزش برنامه توجیه نسبت یه چند نقطه معلوم در Captivate آموزش برنامه ترفیع (Resection)در محیط Captivate آموزش راه اندازی توتال استیشنهای TS/MS لایکا محیط کاری جدید در نرم افزار Captivate معرفی برنامه خط مرجع(برداشت) در توتال فلکس لاین معرفی برنامه خط مرجع(پیاده کردن) در توتال فلکس لاینچرا باید نقشه برداری را یاد بگیریم؟۱- کارمند خودتان باشید !! : همانطور که میدانید نقشه برداری یک شغل مستقل محسوب میشود و یک فرد نقشه بردار با تکیه بر دانش خود میتواند یک کسب و کار بسیار پر منفعت را بصورت مستقل تجربه کند و در بازار کار با کمترین سرمایه اولیه درآمد بسیار خوبی را تجربه کند و درواقع رئیس و کارمند خودش باشد۲-هیچوقت یک نقشه بردار را تهدید نکنید!! : نقشه بردار و گروه نقشه برداری تنها کسی است که در تمام پروژه ها از ابتدا تا انتها راهنما و رفرنس اجرای تمام پروژه ساختمانی است و از این جهت از موقعیت شغلی خاصی در کارگاه های ساختمانی برخوردار است۳-مهندس عمران و نقشه بردار باشید : مهمترین دلیل برای یادگیری نقشه برداری شاید این باشد که با توجه به اهمیت این بحث اغلب مدیران کارگاه تمایل به استفاده از نیروهای متخصصی دارند که علاوه بر تسلط به فعالیت اجرایی خود ، به نقشه برداری نیز مسلط باشند.نقشه برداری برای شما یک امتیاز محسوب میشود
دانلود اپلیکیشن

تمام ویدئو ها ، رایگان و دسته بندی شده در گوشی شما ! دانلود مستقیم