آموزش نقشه برداری با دوربین توتال pdf

منتظر آموزش های جدید باشید!

آموزش های ما همیشه در حال تکمیل، بیشتر و بهتر شدن هستند. با ما همراه باشید تا هر روز از آموزش های رایگان جدید فارسی استفاده کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید تا آموزش های جدید مارا از دست ندهید:
به کانال آموزش 365 بپیوندید

آموزش نقشه برداری با دوربین توتال pdf

آموزش نقشه برداری با دوربین توتال pdf - خرید پکیج نقشه برداری دوربین توتال مهندس محمد جواد رضوان طلب -09156494839در میان تولیدات شرکت استونکس، دوربین توتال استیشن استونکس مدل R2W Plus از ویژگی ها و امکانات متمایز و خاصی برخوردار است. برخی از این خصوصیات را با هم مرور می کنیم :

---> سیستم عامل این دوربین هوشمند، Windows CE می باشد. این بدان معنی است که شما می توانید هر برنامه ای که با این سیستم عامل سازگار است را روی دوربین خود داشته باشید !

صفحه نمایش این دوربین (که در هر دو سمت دستگاه وجود دارد) از نوع TFT بوده و با داشتن کیفیت تصویر عالی از قابلیت لمس (Touch) هم برخوردار است. برنامه ویژه ای که در این دوربین به صورت استاندارد نصب شده و وظیفه مدیریت ابزارهای این توتال استیشن را بر عهده دارد، نرم افزار مشهور FieldGenius از شرکت به نام و معتبر Microsurvey کانادا است.

برنامه FieldGenius یک نرم افزار کامل، جامع و هوشمند با کلکسیونی انبوه از امکانات و توابع کاربردی جهت انواع کارها و مسائل گوناگون نقشه برداری بوده

و به جرأت می توان گفت با وجود این برنامه شما نیازی به محاسبات و انجام کارهای دفتری برای مراحل پس از برداشت نخواهید داشت ! حالت بدون منشور (Reflectorless) این دوربین به شما اجازه فاصله یابی تا برد حدودا 500 متری را خواهد داد.آموزش تجهیزات نقشه برداری ، آموزش لایکا ، توتال استیشن ، آموزش لایکا ts02 ، لایکا ts06 ، لایکا ts 09 ، آموزش تخلیه دوربین ، دانلود تصویری آموزش تخلیه و نرم افزار لایکا ، آموزش تصویری نیکونتوتال استیشن به بیانی سادهعوامل مهم در شناسائی و انتخاب یک توتال استیشن مناسب مشخصات عمومی توتال استیشن مشخصات فنی سری Ts02 مشخصات فنی سری Ts06 مشخصات فنی سری Ts09 جعبه حمل محتویات جعبه قسمتهای مختلف توتال انواع صفحه کلید صفحه کلید استاندارد صفحه کلید حرفی عددی کلیدهای سخت افزاری
دریافت کد تخفیف !

کد تخفیف : 2020

کافیست عدد 2020 را در قسمت کد تخفیف، در مراحل پرداخت وارد نمایید.
این کد امروز و فردا فعال می باشد .