39000 تومان – خرید

چگونه بیشترین انرژی را برای کارها داشته باشیم

بهره وری ما در کار و عملکردمون بستگی به زمانی که صرف کار میکنیم ندارد بلکه به میزان انرژی ای که با خود به همراه می آوریم وابسته است . در این دوره یاد میگیرید که چگونه عملکرد خود را با مدیریت انرژی تقویت کنید . مدرس دوره هایدی هانا ،دوره را با بیان ضرورت مدیریت انرژی برای موفقیت آغاز میکند و همچنین نحوه تهیه یک استراتژی سرمایه گذاری انرژی برای رشد و پایداری درمورد راهکار های افزایش سطح انرژی صحبت خواهد کرد. او نکات مهمی برای جلب توجه شما به اشتراک میگذارد و به بیان راهکار هایی برای متمرکز کردن توجه روی اتفاقات مهم زندگی، آرام کردن مغز برای خواب، تغذیه صحیح و ساختن برنامه ی هفت روزه برای تنظیم انرژی خواهد پرداخت . همچنین راهکار هایی را برای ایجاد فرهنگ بالا بردن سطح انرژی در محیط کار و ساختن فضای مناسب معرفی میکند.
سرفصل ها شامل:
شناخت عواملی که باعث کاهش عملکردتون در انجام هر کاری میشه
لیست کردن چهار متغیرکه باید برای اطمینان از عملکرد اوج بهینه شوند.
نام بردن جنبه ای از انرژی کل که بیشترین ارتباط را با آمادگی برای حل مشکلات پیچیده دارد.
شناسایی بهترین فعالیت های انرژی زا بعد از کار
یاد آوری میانگین دامنه توجه متمرکز.
مشخص کردن فعالیت های فرصتی معنا ساز

برنامه درسی دوره

مقدمه:
ارزشمند ترین منابع شما00:01:22
انرژی را در کار درک کنید:
انرژی چیست؟00:02:59
ذهنتون رئیس شماست00:03:11
الگوها و مشکلات00:02:59
حواسپرتی های ذهن00:03:05
نبض عملکرد شما00:03:36
وضعیت انرژی خود را بفهمید:
بررسی سریع وضعیت انرژی00:03:51
متعادل کردن بودجه انرژی شما00:02:52
ایجاد تعادل های جدید ذهنی-بدنی00:02:44
تقویت انرژی در محل کار:
آماده کردن مغز برای فعالیت00:02:59
آماده کردن مغز برای خواب00:03:07
تامین انرژی با تغذیه ی درست00:02:49
بیشتر پیش رفتن00:02:12
گاهی تمدید انرژی کنید00:02:58
ساختن برنامه ی تجدید قوای هفت روزه00:03:35
یک فرهنگ پر انرژی در محل کار ایجاد کنید:
انرژی بخش مدیریت زمان00:02:15
محیطهای انرژی زا00:02:38
انرژی دهنده ارتباطات00:02:50
نتیجه گیری:
مراحل بعد00:01:00
39000 تومان – خرید

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درس 1 : ارزشمند ترین منابع شما

تا حالا شده جایی حضور داشته باشید اما ذهنتون واقعا جای دیگه ای باشه ؟ خب این برای همه ی ما اتفاق میفته . ما به طور میانگین هر روز بین 60 تا 8000 تا فکر داریم که بیشترشون هیچ زبطی به اتفاقی که در اون لحظه تجربه میکنیم نداره. در واقع تخمین زده شده که ما حدود 40 درصد فکرامون مربوط به گذشته هستن و حدود 50 درصدشونم به آینده مربوطن که باعث میشه زیاد توی حال حاضر نباشیم. من هایدی هانا هستم. نوروساینتیت یک پارچه سازی و زندگیمو وقف این کردم که به مردم کمک کنم یاد بگیرن چطور انرژیشون رو مدریت کنن. برای من این داستان از سن بسیار کم شروع شد زمانی که مغز خودم رو شناختم و تا امروز ادامه پیدا کرد که با سازمان ها و افراد همکاری میکنم تا بتونم چیزی که بهش میگم سلامت و تناسب مغز رو بسازم . این یه ایده ی خیلی مهمه که ما میتونیم تاثیر منفی استرس رو کاهش بدیم و در لحظه هایی که برامون اهمیت دارن با تمام توانمون حضور داشته باشیم . چون که ما نمیتونیم مقدار زمانی که داریمو کنترل کنیم اما میتونیم میزان انرژی ای که در هر زمانی داریم رو مدیریت کنیم . و این دقیقا کاریه که قراره در این دوره با هم انجام بدیم .

عنوان:چگونه بیشترین انرژی را برای کارها داشته باشیم
بخش: توسعه فردی
مدرس: Heidi Hanna
مدت زمان:53 دقیقه
قیمت:39,000 تومان
39000 تومان – خرید
Heidi Hanna درباره مدرس:

هدی هانا، (PhD) یک سخنران، نویسنده، و متخصص استرس و متخصص resilience در سطح جهانی است. سخنران باتجربه، هدی در بسیاری از کنفرانس های ملی و جهانی، از جمله مجله فورچون و اجلاس های “قدرتمند ترین زنان در کسب و کار”، “رهبری زنان ESPN” و میزگرد “میلیون دلاری” برجسته شده است. او بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Synergy، یک شرکت مشاوره ای است که برنامه های سلامتی و عملکرد مبتنی بر مغز برای سازمان ها و مدیر اجرایی موسسه استرس آمریکا را ارائه می دهد. نشریات او عبارتند از: نیویورک تایمز با بهترین فروش در “راه حل SHARP: روشی مبتنی بر مغز برای عملکرد مطلوب” و “استرساولیک: 5 مرحله برای تغییر رابطه شما با استرس”.

دانلود اپلیکیشن

تمام ویدئو ها ، رایگان و دسته بندی شده در گوشی شما ! دانلود مستقیم