17000 تومان – خرید

دوره عکاسی کودک و خانواده ها از عکاس افسانه ای داگلاس کیرکلند

وقتی از یه کودک یا خانواده عکاسی می کنید در حال ثبت لحظه ای از تاریخ هستید. در این دوره آموزشی عکاس با تجربه ، خوش ذوق و حرفه ای داگلاس کیرکلند به شما دوستان عزیز یاد میدهد که چطور عکاسی از خانواده ها و کودکان را انجام دهید.
ایشان تکنیک های دوست شدن و ایجاد ارتباط خوب با خانواده ، تکنیک های نورپردازی ، پوز دادن به زوج ها و خانواده ها برای عکاسی از آنها ، تکنیک های ویژه استدیو و خانه و باغ و . . . را به شما دوستان گرامی یاد میدهد.

برنامه درسی دوره

مقدمه :
خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس دوره00:01:31
آشنایی با سوابق کاری مدرس :
آشنایی با سوابق کاری مدرس دوره داگلاس کیرکلند00:04:09
دروس دوره :
مقدمه و عکاسی از کودکان00:15:48
بیان تجربیات مدرس در زمینه عکاسی از کودکان00:02:29
ایجاد ارتباط با کودکان00:02:14
استفاده از نور و کمک گرفتن از اسباب بازی ها برای راحتی کودکان00:02:14
عکاسی از خانواده ها در استدیو00:02:13
ایجاد کردن حس های انسانی مورد نظرتان در عکس00:06:35
17000 تومان – خرید
درس 1 : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس دوره

عکاسی از کودکان خیلی مهمه. شما در واقع دارین بخش مهمی از تاریخ رو ثبت میکنین. شما یه عکس فوقالعاده میخواهید که برای آینده بمونه و مردم به یاد بیارن. من همیشه عاشق این بودم که خاطرات خانواده رو ثبت کنم همینطور که این کارو وقتی بچههام بزرگ میشدند، انجام دادم. اوه، این رنگ مورد علاقهی شماست؟ بهترین راهی که پیدا کردم این بود که با نور موجود کار رو آغاز کنم. به آنچه با شماست پاسخ بدید، به آنچه در هوا و آنچه در این مکان هست، پاسخ بدید. به من نگاه کن، ما داریم از بخشی از نور خورشید استفاده میکنیم. (یعنی یه مقدار نور خورشید الان هست که ما داریم تو عکاسی برای نورپردازی عکسمون ازش استفاده میکنیم.) خیلی خوب. اغلب باید به افراد بگین بهم نزدیکتر بشید، نزدیکتر بشید. لطفا سرهاتون رو کنار هم قرار بدید. طوری که بهم بچسبن. اهمیتی نداره که چه نوع لنز جدیدی دارین، چیزی که مهمه افرادی هستن که روبروی شما ایستادن و روشی ست که شما باهاشون ارتباط برقرار میکنین. میدونید کاری که انجام میدین به طرز شگفتآوری خوبه؟ شما داستان تعریف میکنین. لطفا پنل نور رو آماده کنید. این پنلها یه سیستم ساخته شده از LED هستن که به زیبایی برای این هدفی که ما داریم (باید بتونیم نور کم و کنترل شدهای بتابونیم) کار میکنه، چون شما میتونین این پیچ تنظیم رو به میزان کمی بچرخونید. شما دارین یه نقاشی زیبا یا چیزی شبیه به اون رو میسازید، این درواقع کاریه که شما با دوربین تون انجام میدین. همه ی اینها یه چالش جدیده، هیجان عکاسیه.

عنوان:دوره عکاسی کودک و خانواده ها از عکاس افسانه ای داگلاس کیرکلند
بخش: عکاسی
مدرس: Douglas Kirkland
مدت زمان:38 دقیقه
قیمت:17,000 تومان
17000 تومان – خرید
Douglas Kirkland درباره مدرس:

تصاویر معروف داگلاس کریکلند (شامل Marilyn Monroe و Liz Taylor) در بهترین مجلات جهان نمایش داده می شوند.

داگلاس کرکلند ، دوران طلایی عکاسی خبری خود، در دهه 60 و 70، عکاسی حرفه ای خود را در مجله های Look و Life آغاز کرد. او در مجموعه ای از بیش از 100 فیلم از جمله Butch Cassidy and the Sundance Kid, 2001: A Space Odyssey, Out of Africa, Titanic, Moulin Rouge و Australia کار کرده است. تصاویر نمادین او از مریلین مونرو، الیزابت تیلور، جک نیکلسون، آنجلینا جولی و آنتونیو باندراس، در میان دیگران، در سراسر جهان شناخته شده است. کار او در سراسر جهان نمایش داده شده است، و نمایشگاه “Freeze Frame” او در آکادمی هنرهای تصویری و علوم در بورلی هیلز نشان داده شده است.

برخی از کتابهای داگلاس عبارتند از :

Light Years; Legends; Body Stories; An Evening with Marilyn; و Freeze Frame

از چند دهه ، تا کنون ، میتوانید به 50 سال از عکاسی او از صنعت سرگرمی ، نگاه کنید. داگلاس همچنین عکس هایی را برای فیلم پرفروش تایتانیک جیمز کامرون گرفته است. برخی از پروژه های کتاب فعلی او یک مجلد سیاه و سفید است ، تحت عنوان “When We Young”، یک کتاب در مورد کوکو شانل و یک کتاب از پرتره ها به نام “صورت به صورت” دارد.

داگلاس جوایز متعددی از جمله Lucie برای Outstanding Achievement in Entertainment Photography in 2003, The Golden Eye of Russia in 2006, and also in 2006, a Lifetime Achievement Award from CAPIC in his native Toronto. In 2007 داشته است. داگلاس یک MFA افتخاری را از موسسه Brooks دریافت کرد که تعهد عمیق او را به حرفه اش تحسین کرد. هنگامی که او در حال سفر به سراسر جهان با همسر و همکارانش، فرانکوئیز، نسیت ، در خانه و استودیوی خود در Hollywood Hills در کالیفرنیا ، سرگرم است.

دریافت کد تخفیف !

کد تخفیف : 2020

کافیست عدد 2020 را در قسمت کد تخفیف، در مراحل پرداخت وارد نمایید.
این کد امروز و فردا فعال می باشد .