39000 تومان – خرید

دوره رهبری و مدیریت افراد بوسیله هوش هیجانی

احساسات همیشه اطرافمون در کار هست. و برای مدیران درک نحوه مهار احساسات برای ترویج سازندگی و ارتباطات مثبت، مهمه. در این دوره بریتا آندریتا نحوه ارتقا بهره احساسیتون رو میگه. تا بهتر تیمها رو هدایت کنین، با همسالان کار کنین و مدیریت کنین. یاد می گیرید هوش هیجانی چی هست و چطور در کار عمل میکنه و تکنیک های واقعی برای ارتقا EQ خودتون کشف میکنین.
اینکار نیاز به درک خود فعلیتون، تمرین خود کنترلی احساسی، درک و مدیریت حد طاقتتون و ارتقا همدلی داره. بعد سراغ درسهایی میریم برای ساخت هشیاری نسبت به دیگران و مدیر موثر و الهام بخش تری شدن.

برنامه درسی دوره

معرفی :
هدایت با هوش هیجانی00:02:17
مدیر با هوش هیجانی :
نگاهی بر EQ00:03:55
عصب شناسی EQ00:04:06
هدایت افراد و سازمانها00:04:17
شناخت خودتون :
خودتون رو بشناسید00:04:11
کشف احساسات00:04:23
مدیریت خودتون :
خودکنترلی00:04:38
درک حدطاقت ها00:03:54
مدیریت حد طاقت ها00:03:58
خود مراقبتی و حمایت00:04:17
درک دیگران :
درک دیگران در کار00:04:01
گسترش همدلی00:04:12
مدیریت دیگران :
ایجاد امنیت و دربرداری00:04:24
تسهیل تیم ها00:03:52
تسریع تغییرات00:04:45
مدیریت الهام بخش00:03:16
جمع بندی (مرحله بعد)00:04:23
39000 تومان – خرید
درس 1 : هدایت با هوش هیجانی

بی شک، کلید موفقیت در مدیریت، هوش هیجانیه. بیش از 3هزار مطالعه روی هوش هیجانی نشون دادن که موجب موفقیت شخصی و حرفه ای میشه. ارتقا بهره هیجانی یا EQ با مدیریت موثرتر، تصمیم گیری بهتر و موفقیت شغلی در ارتباطه همونطور که شادی و رضایت از ارتباطات موثره. کی موفقیت بیشترو نمیخواد؟ خبر خوب اینکه میتونین هوش اجتماعیتونو بیشتر کنین و ما در این دوره میخوایم رو همین تمرکز کنیم. من دکتر بریت اندریتا هستم، و بهتون برای ورود به دوره "راهنمایی با هوش هیجانی" خوشامد میگم. من شغل حرفه ایمو در کار با مدیران در همه سطوح و بین طیفی از صنایع، از تکنولوژی و سلامت تا آموزش و بخش غیرانتفاعی صرف کردم. و سه کتاب درباره علم موفقیت نوشتم. میدونستین در محیط کار ای کیو بیش از دوبرابر برای پیش بینی عملکرد از آی کیو مهمتره؟ درواقع 80 تا 90% از شایستگیهای حرفه ای که باعث تمایز عملکردهای عالی میشن مربوط به هوش هیجانی اند. وقتی کمپانیها آموزش درباره هوش هیجانی رو اجرا میکنن، بازگشت محسوسی از سرمایه شون تاحد 1000درصد رو میبینن. در یک کمپانی آرایشی جهانی،نیروهای فروش با ای کیوی بالا تا2.5دلار بیشتر در فروش سود آوردن. در یک هتل زنجیره ای بین المللی ابتکاری ناشی از ای کیو تجارت رو با اشتراک گذاری 24% افزایش داد. یه سازمان نظامی 190دلار با استفاده از ای کیو برای رصد چتربازان نجات دهنده حفظ کرد. یه کمپانی دارویی افزایش سود دورقمی داشت بحاطر افزایش ای کیو افرادش. لازم نیست بگم که افزای شهوش هیجانی از راههای گوناگون جبران میشه. اما به تمرین هم نیاز داره. از تمریناتی که دادم استفاده کنین تا ای کیوتون رو بیشتر ارتقا بدین. مثل هر مهارتی هوش هیجانی هم زمانی برای ارتقا میبره و تمرین اعتمادبنفس و حس رقابت شما رو بیشتر میکنه.

عنوان:دوره رهبری و مدیریت افراد بوسیله هوش هیجانی
بخش: مدیریت و رهبری سازمانی
مدرس: Britt Andreatta
مدت زمان:69 دقیقه
قیمت:39,000 تومان
39000 تومان – خرید
Britt Andreatta درباره مدرس:

دکتر بریت آندریتا، یک رهبر فکری شناخته‌شده بین‌المللی در رهبری و یادگیری است.

بریت، یک متخصص باتجربه با بیش از ۲۵ سال سابقه مشاوره با کسب و کارها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی است. مشتریان شرکتی شامل Fortune ۱۰۰ شرکتهایی مانند Comcast و Apple و همچنین شرکت‌هایی مانند Avvo, LinkedIn, Franklin Covey, Alter Eco Foods, DPR Construction, و 15Five می‌باشند. او همچنین با موسسات آموزشی بزرگ مانند دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه Dartmouth و دانشگاه نیو مکزیکو و نیز سازمان‌های غیر انتفاعی مانند YMCA و Norton Healthcare هم‌کاری کرده‌است.

بریت، چندین عنوان در زمینه یادگیری و رهبری منتشر کرده‌است، از جمله کتابهایش که به منظور رشد و پیشرفت علم مغز به کار می رود:
“Harness the Power of Brain Science to Master Any Skill and Wired to Resist” و “The Brain Science of Why Change Fails and a New Model for Driving Success”

او بیش از ۴ میلیون بیننده در سراسر جهان از دوره‌های آموزشی از Lynda.com و LinkedIn Learning دریافت کرده‌است. عناوین او عبارتند از: “Leading Change, Having Difficult Conversations” و “Leading with Emotional Intelligence”

بریت، یک سخنرانی TEDx را ایراد کرد تحت عنوان: “گذشته شما برای آینده شما چگونه است” و او به طور مرتب در رویدادهای شرکتی و کنفرانس‌های بین‌المللی صحبت می‌کند مانند “بهترین سخنگوی کنفرانس”.

بریت، به عنوان استاد و رئیس دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه Antioch و چندین مدرسه فارغ‌التحصیلی، خدمت کرده‌است. او به طور مرتب با مدیران و سازمان‌ها درباره نحوه به حداکثر رساندن پتانسیل خود مشورت می‌کند.

بریت، برنده چندین جایزه معتبر از جمله جایزه رهبری آموزشی و توسعه جهانی 2016 از کنگره آموزش و توسعه جهانی شده‌است. او جایزه مدال طلا را برای جایزه Chief Trailblazer دریافت کرد و همچنین نامزد جایزه CLO Strategy Award شد.

او به عنوان افسر آموزش عالی برای Lynda.com و مشاور آموزش عالی برای مدیریت جهانی و توسعه استعداد در LinkedIn خدمت کرده‌است. او به هم‌کاری با Lynda.com و LinkedIn به عنوان یک نویسنده و رهبر فکری برای یادگیری و رهبری ادامه می‌دهد.

دکتر Britt Andreatta مدیر عامل و رئیس شرکت مشاوره Andreatta Consulting است و راه‌حل‌هایی برای حل چالش‌های محیط کار ارایه می‌دهد. برای یادگیری بیشتر، از وب سایت او و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی دیدن کنید:

www.BrittAndreatta.com

www.linkedin.com/in/brittandreatta/

https://twitter.com/BrittAndreatta

دانلود اپلیکیشن

تمام ویدئو ها رایگان و دسته بندی شده در گوشی شما

دانلود مستقیم