49000 تومان – خرید

تغییرات را کنترل کنید

امروزه تقریباً همه سازمانها با تغییر محیطی بی وقفه روبرو می شوند.
تغییر دیگر انتخاب نیست. این نیازی برای کسب و کار است.
مهمترین شغل یک رهبر مدیریت و فراخواندن تغییر است
رهبری تأثیرگذار در تغییر می تواند بین سازمانی که غافلگیر شده و مجبور به واکنش در برابر تغییر می شود و سازمانی که از قبل آماده و آماده سازگاری است ، تفاوت ایجاد کند.
در این دوره ، رهبران می توانند زمینه بزرگتر تغییر و نقش خود را در تحقق آن بیاموزند.
مربی گری بولز، به شما کمک می کند تا طرز تفکر تغییر ایجاد کنید ، مهارت های مناسب را کسب کنید و به افراد و تیم های سراسر سازمان خود کمک کنید تا تغییراتی را بپذیرند.
به علاوه ، بیاموزید که چگونه با هدایت تحولاتی در مقیاس بزرگ که به حل مشکلات امروز و فردا کمک می کند ، تأثیری پایدار ایجاد کنید.

برنامه درسی دوره

مقدمه:
بخوبی از تغییر و تحول استقبال کنید00:01:29
متوجه تغییرات باشید:
چرا تحولات در حال حاضر توصیفی شده اند00:04:07
اتمام مدیریت تغییر00:05:33
شما بعنوان رهبر باعث ایجاد تغییرات می شوید:
شما چه نوع رهبر تغییر هستید00:03:47
مهارتهای حیاتی برای هدایت تغییر00:05:12
داشتن جرات برای تغییر00:04:05
تغییرات را درک کنید:
آماده تغییرشوید00:05:53
سازمان خود را برای تغییرآماده کنید00:05:29
برنامه انحصاری شما برای تغییر00:04:43
به افراد کمک کنید تا تغییر کنند00:05:51
کمک کنید تا هم گروه هایتان هم بتوانند تغییر کنند00:05:38
کمک به سازمانها برای تغییر00:05:21
تعریف تغییری که می خواهید باشید:
فرهنگ سازمان های خود را ثبت کنید00:04:13
هدایت تحول دیجیتالی00:07:02
رهبری فرهنگ نوآوری00:05:33
رهبری برای مسئولیت اجتماعی00:05:46
تغییر پایداررا کسب کنید:
چگونه هنگام تغییر حتی بزرگتر فکر کنیم00:04:06
سازمان سازگار خود را تغییر دهید00:04:50
مراحل بعد00:03:10
49000 تومان – خرید

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درس 1 : بخوبی از تغییر و تحول استقبال کنید

- تغییر، یک انتخاب نیست. چه بخواین چه نخواین تغییر اتفاق می افته. سوال اینه که آیا شما میخواین به سادگی اون رو نادیده بگیرین یا درمقابل اون واکنش نشون بدین یا اینکه میخواین توانایی سازمان ها رو به گونه ای هدایت کنین تا بتونن به طور مداوم با تغییر سازگار بشن. سلام من گری اِی بالز هستم. من رئیس آینده کار در دانشگاه singularity هستم، یک عضو از شرکت مشاوره ای استراتژی بوتیک و یکی از بنیانگذاران سایت شغلی EParashoot.com هستم. و من اینجام تا به شما کمک کنم برخی از موثرترین و به روزترین تکنیک های رهبری تغییر رو یاد بگیرین. شاید شما مسئولیت رهبری تغییر شکرتتون رو در طول یک تحول دیجیتالی به عهده داشته باشین. شما می تونین تلاش کنین و یک فرهنگ نوآوری رو توسعه بدین. شاید شما پیشگام در تعهدات وسیع به مسئولیت اجتماعی سازمان خودتون هستین. یا شاید نوع دیگه ای از تغییر رو در تیم، دپارتمان یا بخشتون، مدیریت می کنین. در این دوره، من به شما نشان می دم که چرا مدیریت تغییرات یکی از مهمترین مسئولیت های هر رهبری هست و اینکه چرا رهبری تغییرات مهمترین مسئولیت هر مدیری هست. در دنیای تغییرات نمایشی،تنها راه موثر اینکه اطمینان حاصل کنین که سازمان شما توانایی حل مشکلات امروز و فردا رو داره.

عنوان:تغییرات را کنترل کنید
بخش: بازاریابی و کسب و کار
مدرس: Gary Bolles
مدت زمان:93 دقیقه
قیمت:49,000 تومان
49000 تومان – خرید
Gary Bolles درباره مدرس:

گری بولز، مدرس و موسس eParachout است. eParachute با الهام از بهترین کتاب شغلی که “What Color Is Your Parachute” نام دارد،
برنامه های آنلاین و شخصی را برای کمک به شکارچیان شغلی و تغییر شغلی فراهم می کند. یک راهنمای عملی برای شکارچیان شغلی و حرفه ای. گری به عنوان یک شریک در Charrette LLC، به مشتریان کمک می کند تا روند گسستگی را شناسایی و درک کنند، اغلب از طریق کنفرانس های استراتژیک، مشاوره نوآوری و ابتکارات همکاری. او به عنوان یک مشاور استراتژیک برای مشتریان مانند Google, Singularity University, Yahoo!, TED, the United Nations, the New Zealand government, the Guggenheim Museum, L’Oréal, Red Bull, National Australia Bank و the London Business School کار میکند.

گری به صورت منظم در مورد آینده شغلی و یادگیری، سخنرانی می کند و نوشته ها و سخنرانی هایش را در LinkedIn و SlideShare منتشر می کند. او همچنین انواع کنفرانس ها و رویدادهای استراتژیک مانند DGREE، کنفرانس 2010 که بر آینده آموزش عالی متمرکز شده است، و SOCAP، یک گردهمایی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران، تاثیر می گذارد. او قبلا مدیر بخش نشریات فناوری مانند Yahoo! Internet Life بود، و همچنین میزبان TechTV’s Working the Web است.

دانلود اپلیکیشن

تمام ویدئو ها ، رایگان و دسته بندی شده در گوشی شما ! دانلود مستقیم