آموزش : یادگیری سئو در یوتیوب

فرقی نمیکند تازه کار هستید و یا تجربه کافی کار را در یوتیوب را دارید. شما باید ساز و کار سئو یوتیوب را بدانید تا بتوانید از آن به بهترین نحوه برای افزایش بازدید هایتان استفاده کنید.
در این دوره مربی شما اش بلاجت به شما نکات و توصیه های ارائه میدهد تا بتوانید رتبه ویدیو های خود را در رتبه بندی جستجو بالا ببرید.اش به شما نشان میدهد که چرا باید از قبل کلمات کلیدی و برچسب های مربوطه را پیدا کنید تا در وقتتان صرفه جویی کنید.همچنین او درباره اهمیت تصاویر بندانگشتی و یا تامب نیل ها صحبت میکند.
در این دوره اش به شما می آموزد که چگونه عناوین مناسبی برای ویدیو هایتان بنویسید و چگونه میتوانید از کلمات کلیدی در بخش توضیحات و یاعناوین استفاده کنید.
او به شما میگوید که در چه جاهایی از کانال یوتیوبی تون میتونید از این کلمات کلیدی استفاده
کنید و چگونه میتونید تعامل فعال با کاربران تان را افزایش بدید.
اش به شما ابزار تیوب بادی را معرفی میکند که با این ابزار میتونید کلمات کلیدی جدید پیدا کنید،آن ها را با هم مقایسه کنید و حتی از کلمات کلیدی که رقبای شما استفاده میکنند مطلع بشید.
او این دوره را با معرفی چند ابزار رایگان پایان میدهد، شما میتونید از این ابزار رایگان همین الان، برای ارتقا عملکرد سئو کانالتون استفاده کنید.

برنامه درسی دوره

مقدمه:
چگونه قدرت سئو یوتیوب را درک کنیم؟00:01:01
چه چیزهایی را باید قبل از شروع دوره بدایند؟00:00:40
سئو در ویدیو:
چگونه کلمات کلیدی مناسبی را پیدا کنیم؟00:04:18
چگونه تصاویر بند انگشتی وسوسه کننده ای بسازیم؟00:04:20
چگونه عناوین مناسبی انتخاب کنیم؟00:04:30
چگونه بخش توضیحات بهتری را بنویسم؟00:04:06
آیا زیرنویس ها هم بر روی سئو تاثیر دارند؟00:02:23
سئو کانال یوتیوب و تعامل فعالانه با کاربران چه تاثیری دارند؟:
سئوی کانال یوتیوب چیست؟00:03:08
تعامل فعالانه با کابران چیست؟00:04:42
ابزار های سئو چیستند؟:
ابزار تیوب بادی چیست؟00:02:47
ابزارهای سئو رایگان کدام اند؟00:01:46
نتیجه گیری:
از یوتیوب استفاده بدید و کاراتون رو ادامه بدید.00:01:40

یک دیدگاه درباره “آموزش : یادگیری سئو در یوتیوب

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درس 1 : چگونه قدرت سئو یوتیوب را درک کنیم؟

خوب شنیدم که شما یوتیوبری هستی که میخوای تغییراتی رو توی کانالت ایجاد کنی، درسته؟ حتما تمام تلاشت رو کردی و حتی محتوای کانال رو هم به بخش های کوچکتری تقسیم کردی ، اما با این وجود نتیجه اون چیزی نیست که انتظارش رو داشتی. خوب ، هیچ جای نگرانی و ترسی نیست، چرا که جادوگر YouTube ، که همچنان در انتظار علامت تجاری اش است، اینجاست تا به شما کمک کنه. در این دوره ، من به شما کمک می کنم تا قدرت SEO (سِئو) یوتیوب را درک کنید و نکات مفیدی را به شما میگویم که می تونید قبل و بعد از ضبط ویدیوهای خود ان ها را انجام بدید ، تا به رتبه بندی جستجوی ویدیوهایتان کمک کنید. بعلاوه، قراره به نکاتی در مورد چگونگی افزایش تعامل کاربر و همچنین ابزارهایی که می توانند SEO شما را افزایش دهند ، بپردازم. خوب پس، چوب جادویی خودتون رو یا هر چیزی که برای ضبط ویدیوهاتون استفاده میکنید را بردارید و بیایید شروع کنیم. وای پسر، این ریش واقعا میخاره.

عنوان:آموزش : یادگیری سئو در یوتیوب
بخش: برنامه نویسی
مدرس: Ash Blodgett
مدت زمان:35 دقیقه
قیمت:39,000 تومان
Ash Blodgett درباره مدرس: